İtibar Yönetimi

İtibar yönetimi çözümümüzle oteller, konuklarını daha iyi anlayarak ve geliri artıran iyileştirmeler yaparak, otelin Online yorumlarını ve puanlarını olumlu etkileyebilir.

Gelişmiş inceleme analitiği, otel yöneticilerine misafirlerinin deneyimlerini nasıl geliştirecekleri ve rakiplerinden daha iyi performans gösterdikleri konusunda spesifik bilgiler verebilir.

Gözden Geçirme Yönetimi ile Verimliliği Artırma

Kendi misafir anketinizden toplanan yorumlar da dahil olmak üzere, gelen kutusundaki yüzlerce Online kaynaktan toplanan yorumları hızlı bir şekilde analiz edin ve yanıtlayın.

Semantik ve Rakip Analizi ile faydalı Analizler

Rakiplere karşı nasıl Pozisyon alabileceğinizi görün ve Misafirlerinizin oteliniz hakkında söylediklerine, net ve anında görünmesini sağlayan en yüksek kalitede semantik teknoloji ile erişin.

Özel Raporlarla Ölçülebilir KPI

Çeşitli analitik raporlardan birini seçin veya Performans Göstergelerinizi (KPI) ölçen özel bir rapor oluşturun. Raporları doğrudan hesabınızdan indirin veya gelen kutunuza otomatik olarak gönderilmesini sağlayın.

Etki Puanlarıyla Odaklanmış çalışmalar

En olumlu veya olumsuz puanlarınızı etkileyen konulara göre yorumları bulun ve yanıtlayın. Etki Puanları, genel derecelendirmenizi artırmak için otelinizin odaklanacağı alanları belirlemenize yardımcı olur.

Uyarılarla Mobil Uygulama üzerinden Erişilebilirlik

Trust You mobil uygulamasıyla Ofiste olmasanız bile, otelin nasıl performans gösterdiğini öğrenebilirsiniz. Uyarılar oluşturarak, yeni mesajlar, yorumlar ile ilgili bilgilendirmeler alabilir ve her daim güncel kalabilirsiniz.