Konuklar, otelleriyle iletişim kurmak için mesajlaşma ve sosyal medya kanallarını kullandıkların da memnuniyet anketi puanları önemli derece de artar.

Oteller, tercih ettikleri kanalda misafirleriyle hızlı bir şekilde iletişim kurabilir, gerçek zamanlı teklifler sağlayabilir, ayrıntılı müşteri bilgilerini kazanabilir ve işletme içerisindeki diğer birimlerin cirosunu iyileştirebilir.

Çok Kanallı iletişim

TrustYou birçok popüler iletişim yöntemini kullanır. Konuklarınızı bilgilendirmek, misafir beklentilerini yönetmek ve Upgrade sunmak için bu kanallar aracılığıyla misafirlerinizle iletişim kurun.

Misafir Anketlerini Kişiselleştirme

Konuk tercihlerini ve oda Upgrade imkanlarını içeren önceden kalış anketleriyle check-in işlemini daha verimli bir şekilde yönetin ve ciroya dönüştürün. TrustYou’nun ziyaretçi anketi özellikleriyle anında geri bildirim alabilirsiniz.

Önceden Programlanmış Gerçek zamanlı mesajlaşma

Tesis içinde konuklarınızla iletişim halinde kalmak için sosyal medya mesajlarını veya tek seferlik yayın mesajlarını programlayın. Kayıtlı şablonlarla gelen mesajları daha hızlı yanıtlayın.

Görev Yönetimi ile Personel verimliliği sağlayın

Birden fazla misafir konuşmasını doğrudan personele atayın. Personel üyeleri bilgilendirilir ve paylaşılan bir gelen kutusu aracılığıyla verimli bir şekilde yönetilebilir, böylece misafir sorunları daha kısa sürede çözülür.

Daimi Misafirlerinizin taleplerini önceden görün

Bir konuğa yardım ederken, ihtiyaçlarını daha iyi anlamak için geçmiş konuşmaları, dahili personel notlarını ve misafir tercihlerini görüntüleyin. Misafirinizin telefon numarasının eklenmesiyle, misafir profili sosyal medya hesaplarına bağlanabilir ve böylece otelinizin misafir bağlılığını daha da geliştirmesine izin verebilirsiniz.

Misafir Deneyimi Yükseltildi ve Değerlendirildi

Misafirinizin en sık kullandığı kanallar aracılığıyla geri bildirim isteyerek misafir anketi yanıt oranlarını artırın. Anket yanıtları ve misafir mesajlarıyla ilgili kapsamlı analizlerle misafir deneyimini daha iyi anlayın.

Ses tabanlı İletişim cihazlarınızı Entegre edebilirsiniz

Artık daha iyi iletişim ve unutulmaz bir deneyim sağlamak için, Google Home veya Amazon Echo gibi sistemlerden Messaging’e sorunsuz bir şekilde iletebilirsiniz.