TrustYou Meta-Review API, özetlendirilmiş ve yapılandırılmış gözden geçirme içeriği sayesin de otel arama web sitelerine güç sağlar, Konukların otellerin temel özelliklerini hızlı bir şekilde değerlendirmesini sağlar. Bu işlem, satın alma deneyimini geliştirir ve dönüşüm oranlarını ve rezervasyonlarınızı artırır.

  1. Doğrulanmış incelemeler ile en büyük global veri tabanıyla veri kalitesini sağlama
  2. Web sitenizi, şu anda Google, KAYAK, Hotels.com ve 100'den fazla seyahat sitesinde görüntülenen içerik ve aynı kalite incelemelerile güçlendirin
  3. Filtre özelliği ile inceleme özetlerinizin kullanılabilirliğini geliştirin
  4. Yapılandırılmış inceleme içeriğiyle otel sıralama algoritmanızı iyileştirin
  5. Otel kategorilerini ve rozetleri kullanarak web sitenizdeki dönüşümleri artırın

Partnerlerimiz, 30'dan fazla dilde 500.000'den fazla otele ait yorumlara erişim ile kapsamlı ve kullanışlı bir çevrimiçi entegrasyonu kullanmaktadır. Üç adımda, web sitenizin arama ve satın alma deneyimini zenginleştiren çevrimiçi inceleme içeriği ayarlayabilirsiniz.

Satın almayı teşvik etmek için içerik önizleme

Ziyaretçilerin dikkatini çeken otel puanları, sıralamalar ve yorum özetleri ile arama sonuçlarında doğrudan yararlı içerik gösterin.

Aramanızı Güçlendirmek İçin Filtreler’i seçin

TrustYou verileri, gözden geçirme verilerine dayalı olarak yararlı filtreler formüle ederek sitenize gelen ziyaretçilerin sitenizle en alakalı otel listelerini kolayca bulup görüntülemesine olanak tanır.

Önemli gördüğünüz Otel detayları ile Rezervasyonları artırmak

Ziyaretçinin satın alma davranışını önemli detaylar ekleyerek başarıya ulaştırabilirsiniz.

Partnerlerimiz