Konuk anketleri aracılığıyla oteller, misafirlerin geri bildirimlerini proaktif bir şekilde talep edebilir, doğru personeli ve prosedürel ayarlamaları yapabilir ve operasyonel mükemmelliğe ulaşabilir.

Otel yorumlarının neredeyse yarısı, otel misafirleri tarafından talep edildiğinde istatistiksel olarak daha yüksek olan kendi misafir memnuniyeti anketi yoluyla toplanır.

Daha fazla Misafir Yorumu

Özel otel kategorilerine göre varış öncesi, tesis içi ve konaklama sonrası deneyimlerini değerlendirmek için konuklarla otomatik olarak iletişime geçin. Otel sıralamasını olumlu etkilemek ve sonuç olarak geliri artırmak için anket değerlendirmeleri toplayın.

Özelleştirilebilir Şablonlarla Markanıza özel Anketler

Otelinizin markası ve kişiliğiyle daha iyi uyum sağlamak için anketlerinizin görünümünü ve izlenimini özelleştirin. Renkleri, yazı tiplerini ve üstbilgileri değiştirmenin yanı sıra, etkileşime aşinalık sağlamak için soruların hizalanmasını da değiştirin.

Soru Mantığına Özel Analizler

Konuk profillerine göre kişiselleştirilmiş sorular oluşturun ve anketi her bir konuk için daha alakalı hale getirin. Belirli yanıtlara göre soruları tetikleyin veya gizleyin, müşteri sadakatini değerlendirin ve otel ürününüzü geliştirmek için ihtiyacınız olan ayrıntılı geri bildirimleri alın.

Semantik Teknolojisi ile Operasyonunuzu geliştirin

TrustYou’nun güçlü semantik teknolojisi sayesinde, anket yanıtlarını analiz edebilir ve müşterileriniz için önemli olan personel ve prosedür ayarlamalarını yapabilirsiniz. Olumlu, tarafsız veya olumsuz yorumlar konusunda uyarılar oluşturun ve 20’den fazla otel kategorisinde anında aksiyon almak için görevler atayın.

Pazarlama etkinizi Anket yükleme ile arttırın

Daha fazla görünürlük elde etmek için, kullanıcıların yorumlarını doğrudan Google’da, TripAdvisor’da ve hatta kendi web sitenizde yayınlamasına izin verin. Hem yorum sayısı hem de olumlu inceleme puanları, arama sıralamalarını potansiyel olarak etkileyebilir.

Önemli Ziyaretçi Verileri ile Entegrasyonlar

Misafir bilgilerinizi sorunsuz bir şekilde anketlere ekleyin. PMS sisteminize bir yükleme veya otomatik bağlantı yoluyla, müşteri verilerinize TrustYou platformunda kolayca erişilebilirsiniz.