Konukların yorumları veya değerlendirmeleri online yayınladıklarında, yüzlerce global rezervasyon sitesinde milyonlarca Misafir tarafından görülebilir hale gelir ve gelecek rezervasyon kararlarını etkiler.

Konukların% 95’i rezervasyon kararı vermeden önce yorumları okur ve sonra fiyat araştırması yapar, konuk için bir otel için rezervasyonu yapmadan önce en önemli etken yorumlardır.

Pazarlama araçları ile daha yüksek dönüşüm

Otelinizin web ya da Facebook sayfasına Trustscore’unuzu yorum widgetlarını entegre edebilir, bu sayede Potansiyel konuklarınıza ihtiyaç duydukları Yorum ve Puan hakkın da daha fazla bilgi sunabilirsiniz.

Özgün içeriklerle daha Zengin kaynak Kodları

Otelinizin web sayfasına Yorum eklentisini ekleyerek Google da daha zengin kaynak kodlarına sahip olabilirsiniz. Arama sonuçların da tıklama geri dönüşümünü arttırabilirsiniz.

Review Distribution ile daha güçlü görünürlük

Google, KAYAK ve Hotels.com ve bu benzer dünya çapında yüzlerce seyahat sitesinde kendi olumlu değerlendirmelerinizi sergileyerek milyonlarca gezginden otelinizi fark etmesini olumlu bir şekilde sağlayabilirsiniz.

Geliştirilmiş Google Listeleme ile Doğrudan Web Trafiği

Expedia ve Priceline.com gibi büyük seyahat sitelerinin yanına Google’da kendi otel incelemelerinizi görüntüleyebilirsiniz. Otel web sitenize doğrudan bağlantı sağlayarak rakiplerinize karşı avantaj elde edebilirsiniz.

Anketlerinizi web de yayınlayın.

Düzenlediğiniz memnuniyet anketi Yorumlarını ve değerlendirmelerini toplayarak ve bunları web genelinde görüntüleyerek puanlarınızı ve sıralamanızı artırın. İnceleme sayısı ve olumlu inceleme puanları, arama filtrelerindeki görünürlüğünüzü doğrudan etkiler.

Meta İncelemenizi Görüntüleyen Siteler