Otel konuk dataları konuk yorum bölümlerinden kaldırılmıştır. Bu durum, otel ve otel çözümü sağlayıcıları için sınırlı sayıda konuk bilgisine erişmelerine neden olur.

TrustYou Connect ile, Otel teknolojisi sağlayıcıları (PMS, CRM, IBE, RMS, OTA veya GDS), arasında bağlantı kurabilirsiniz, bu sayede Konuklarınızın seyahatlerin deki tüm aşamaları izleyebilir yorum ve memnuniyet oranınızı arttırabilirsiniz.

Özelleştirilmiş ürün Paketleri ile size özel çözümler

Trustyou Anket Lite sürümü ile yüklenen Konuk datalarınız sayesin de Konuklarınıza otomatize edilmiş Memnuniyet Anketi gönderebilirsiniz. Otel cironuzu arttıracak olan bu Programı 1 aylık ücretsiz denemek için bize ulaşabilirsiniz.

Anket Otomasyonu

Kullanıcılarımız sorunsuz olarak otomatik bir veri bağlantısından yararlanabilir.

TrustYou Connect aracılığıyla otel müşterileriniz, check-out yaptıkların da konuk bilgilerinin otomatik olarak yüklenmesi sebebi ile doğrudan deneyim anketi gönderebilirsiniz.

Basit ve sorunsuz İki yönlü bağlantı

TrustYou, stratejik iş hedeflerinize ulaşmanıza yardımcı olacak son teknoloji ürünü API (OTA / HTNG uyumlu) teknolojisini sunar. Trustyou Sisteminizle ve Konuk data dosyalarınız ile doğrudan bağlantı kurar, Guest feedback Platformumuz ve sizin yazılımınıza tam entegrasyon sağlar (SSO ve iframe kullanılabilirliği).

Ek Fayda: Kişiselleştirme

İsteğe bağlı olarak, API’miz ile TrustYou Connect iş ortakları, TrustYou misafir yorumlarını mevcut misafir profilleriyle eşleştirebilir ve müşterileri için daha kişiselleştirilmiş bir deneyim sunabilir.